ЛітАренька: літературна арена
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ЛітАренька: літературна аренаВхід

Літ.Арена: конкурси та супутня творча діяльність


descriptionГарну справу робите, хлопці! EmptyГарну справу робите, хлопці!

more_horiz
Мої вітання засновникам форуму та побажання в успішному та подальшому розвитку цього ресурсу!

Дуже приємно, що на теренах українського інтернет-простору з'явився такий форум. Місця для публікації українських творів від українських авторів, скажемо чесно, малувато... тож це добре, що з'являються подібні майданчики. Я і сам якось подумував, створити власний сайт для публікації творів нашою солов'їною, може якось зафігачу Smile

Не знаю, чи буду я тут викладати свої твори, якщо так, то це будуть замальовки або щось ну дуже експериментальне. Але почитати твори інших учасників мені буде приємно, та й взагалі прийняти участь у літературному інтернет-житті буде цікаво.

Я так зрозумів, що форум заточений під конкурси, і це його основна місія... тоді можливо буду приймати у них участь, якщо вдасться щось вичавити із себе у вигляді завершеного твору.

Іще раз успіхів та творчих досягнень!

descriptionГарну справу робите, хлопці! EmptyRe: Гарну справу робите, хлопці!

more_horiz
Вітаємо на ресурсі й дякуємо за підтримку! Будемо раді дізнатися й про вашу ініціативу, коли вона реалізується!!))
Нині викладати твори можна в двох форматах: для "пересічних" користувачів це просто загальне місце на форумі, але для активних учасників, організаторів конкурсів, тощо, маємо можливість виділити окремий простір із модеркою, як це зроблено з Бодісоном, до прикладу))
Що до читання - поки що творів доволі таки небагато: з цікавого можна почитати конкурсні (поки що тільки в "Завершених конкурсах", але, враховуючи іще два конкурси на черзі, скоро будуть і в "активних").
Так, основна сфера це саме конкурси, в тому числі й конкурси авторські (це означає, що ми даємо можливість будь-кому організувати у нас на платформі свій конкурс). Будемо раді бачити на "Слобожанських Оповідках" та "Параді Химер" - умови цих конкурсів уже опубліковано, тож велкам!)
privacy_tip Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
power_settings_newУвійдіть, щоб відповісти